הפעלות לימי הולדת

קרנבל יום הולדת סביב העולם

מחפשים הפעלה שמחה ומיוחדת ליום ההולדת של ילדכם? הפעלה שכל הילדים משתתפים, נהנים ומאושרים?

 "קרנבל יום הולדת סביב העולם" היא בדיוק הדבר בשבילכם !

חגיגת יום הולדת יחידה מסוגה שקיימת למעלה מעשור !  ההפעלה כוללת מעגל מתופפים חוויתי וסוחף, הפעלה בתנועה וריקוד, תיפוף על הגוף, משחקי מוזיקה, אמנויות לחימה ועוד.

בהדרכת ברק כהן- מתופף ונגן כלי הקשה מקצועי, מורה לתיפוף למעלה מ 20- שנים בעל ניסיון רב בהופעות והפעלות לגדולים וקטנים. יצר את ההצגה "בעשר אצבעות" וכתב את אלבום הילדים "קרנבל סביב העולם"

מה יקרה במסיבת יום ההולדת?

ההפעלה היא מסיבה אחת גדולה בסגנון קרנבל שמתחילה בהתכנסות של כחצי שעה פחות או יותר שגם במהלכה הילדים מוזמנים לרקוד, לשיר ולנגן. לאחר מכן נתחיל את ההפעלה קרנבל סביב העולם ונשיר וננגן לכבוד ילד/ת יום ההולדת, נשיר, נרקוד ונתופף עם שירים שהילד מכיר ואוהב מישראל ונחשוף את הילדים לסגנונות נוספים, נבקר באפריקה, בברזיל, בהוואי ואפילו במזרח הרחוק. כל מסיבה שונה במעט בתכנים כי כל ילד הוא שונה, ילד אחד ירצה יותר לנגן ולשיר וילד אחר לרקוד ולזוז יותר. חלק מהילדים רוצים להתמקד והדגיש את נושא אמנויות הלחימה וכו', אבל זה לא משנה מסיבת יום ההולדת הזאת מלווה לכל אורכה במוזיקה קצבית, אנרגטית ושמחה ומזמינה את כל הילדים בנים ובנות בכל הגילאים להשתתף ולהיות שווים, כולם הופכים להיות להקה אחת שמטרתה היא לשמח את ילד/ת יום ההולדת. גם במהלך ההפסקה אני משלב תכנים כדי שהילדים לא ישתעממו והאנרגיה תרד (חידון מוזיקלי, חידון על המדינות, ילד/ת יום ההולדת מוזמן להופיע בפני החברים וכו'). לאחר ההפסקה נמשיך את ההפעלה ולקראת הסוף נתחיל את טקס העוגה.

קרנבל סביב העולם היא חוויה ייחודית ואותנטית הכוללת בין היתר שירים ותכנים  מקוריים ומותאמת לילדים בכול הגילאים. אידאלית לגילאי 3-4 5-6 וגם לגילאי 7-8.

ההפעלה קרנבל סביב העולם צברה עשרות רבות של לקוחות מרוצים ומצליחה לרתק ולהלהיב ילדים בכול הגילאים. מתאימה להפעלה בבית ולמקומות פתוחים, לבנים ובנות, גדולים וקטנים.

התקשרו עכשיו לקבלת פרטים נוספים! 

עצות חשובות למסיבת יום ההולדת

*כתוב בלשון זכר אך מכוון לשני המינים 

 1. בחרו את ההפעלה שמתאימה לאופי של ילדכם. הקשיבו לילד והתייעצו אתו לגבי המפעיל/ה וסוג ההפעלה. לא תמיד מה שהילד רוצה זה מה שבאמת הילד צריך. בהרבה מקרים הילד רוצה מה שהוא ראה אצל החברים…
 2. סגרו הפעלה עם מפעיל רציני, עם המלצות, ניסיון ומקצועיות. מפעיל ששולח הסכם ומתחייב.
 3.  הכינו הכל מראש (קישוטים, בלונים, כסאות, אוכל וכו') ואל תחכו לרגע האחרון, אל תגיעו שעה קודם, זה לא מספיק… אל תהיו בלחץ זה משפיע על הילד וחבל.
 4. צרו היכרות בין הילד למפעיל, זה מצב לא טבעי ורגיל לילד וחשוב "לשבור את הקר" ביניהם"
 5. בשלב ההתכנסות הכינו כיבוד קל ושתייה לילדים, לא סוכריות על מקל שלא נגמרות ולא כוסות שהם ממלאים בחטיפים וממתקים ולא מסוגלים לסיים.
 6. בתחילת ההפעלה כסו או הסירו את הכיבוד אחרת חלק מהילדים יגשו שוב ושוב לשולחן הכיבוד והממתקים ולא ממש ישתתפו בהפעלה.
 7. אל תשאירו את הילד לבד במסיבה, הוא צריך את התמיכה וההשגחה שלכם, הילדים ביום הזה מאוד רגישים וכל דבר שלא עונה על הציפיות שלהם יכול לעורר תגובות לא נעימות.
 8. תזמנו את זמן ההפסקה והזמינו מראש את הפיצות או הכינו מראש את האוכל להפסקה. אחרי 30-45 דק' של הפעלה אינטנסיבית הילדים מתעייפים וצריכים הפסקה.
 9. דאגו לכל הדברים הדרושים לטקס עוגה מראש, שולחן מתאים, מצית, נרות, מישהו שיכבה את האור וכו'. תהיו מאורגנים !
 10. הילד ישמח מאוד שתברכו אותו, זאת לא חייבת להיות ברכה ארוכה רק שישמע שאתם אוהבים אותו ומאחלים לו הרבה מזל טוב אושר ושמחה.
 11. אל תשכחו להודות למפעיל, אנחנו משמחים ילדים מכל הלב והנשמה וחלקנו רואים בזה ייעוד בחיינו. גם אם המפעיל לא היה לשביעות רצונכם (לא תמיד זה תלוי בו והוא דווקא ה"אשם"…), לפחות תגידו תודה מתוך נימוס בסיסי ואם המפעיל שימח את ילדכם והמסיבה הייתה מוצלחת אז מכתב תודה או סרטון תודה ישמח מאוד את המפעיל.
 12. לפני שאתם דואגים לנקות ולסדר הכל קחו שנייה לעכל את כל מה שקרה, לחבק את ילדכם ולשאול אותו איך הוא מרגיש, אם הוא צריך משהו. זה היום שלהם וגם שנגמרה המסיבה מבחינתכם, מבחינתו הוא עדיין ילד יום ההולדת ורוצה להרגיש כמו מלך 🙂

להזמנות ופרטים נוספים 050-651-8658

סגירת תפריט
דילוג לתוכן