הפעלות לבתי ספר

סדנאות תיפוף וקצב, מעגלי מתופפים

מעגל מתופפים, המשלב תנועה ותיפוף גוף המכניס את הילדים והנוער לתוך עולם הקצב העשיר והמגוון. המפגש כולל הגברה, הפעלה על תופים, עבודה עם מקלות, הפעלת בסגנון תיפוף רחוב (מיומנה) ומתאים לכול אירוע.

מתאים לערב כיתה, יום כיף, הפעלת גיבוש, כהפעלת נושא בחגים (ראש השנה, סוכות, חנוכה, פורים, ל"ג בעומר, שבועות),  ומומלץ לילדים ונוער. 

בהפעלה נלמד טכניקות תיפוף שונות על התופים ונכיר מקרוב את הצלילים שהתוף מסוגל להפיק, כמו כן המשתתפים יהיו חלק ממשחק שאלה ותשובה קצבי ויצטרכו להגיב בזמן ובדינאמיקה הנכונה במטרה לפתח אצלם את חוש השמיעה הקצבית.

במהלך המפגש נעבור בכמה יבשות בעולם ונחווה סגנונות שונים כגון סגנון ה"באלאדי" הים- תיכוני,  הטראנס השבטי שבאפריקה וסגנון הסמבה בטוקדה הברזילאי. נראה איך כל הסגנונות מדברים בשפה קצבית אחת ומשותפת, כמו כן נחווה גם את התנועות והריקודים שמלווים אותם בכדי לקבל את התמונה השלמה.

ההפעלה מלווה במוסיקה ושירים מכול העולם וכן מקצבי תופים החוזרים על עצמם שנוצרו במיוחד להפעלה על מנת שנוכל ללמוד ולנגן גם משפטי סולו על גבי כול מקצב ומקצב. 

מעגל מתופפים הוא מפגש חוויתי ומותאם לכול הרמות והגילאים, אך יחד עם זאת הוא בעל ערכים לימודיים וחינוכיים רבים כגון, סבלנות וסובלנות, עבודה כקבוצה אחת ותתי קבוצות, פרגון, הדדיות, הקשבה, פיתוח הדמיון ועוד.

בהדרכת ברק כהן- מתופף ונגן כלי הקשה מורה לתיפוף למעלה מ-18 שנים בעל ניסיון רב בהופעות והפעלות לגדולים וקטנים. יצר את ההצגה "בעשר אצבעות" וכתב את אלבום הילדים "קרנבל סביב העולם"

קרנבל סביב העולם

מתופפים, שרים ורוקדים בקצב שמח עם ברק כהן.

מלודראם – הפעלות לבתי ספר, תיכון ומוסדות חינוך

פעילות חברתית לילדים ונוער- מעגל מתופפים, קצב ותנועה, תיפוף גוף וקפוארה

הפעלות לבתי ספר, פעילויות חוויתיות, סדנאות לנוער, אטרקציות לבתי ספר.

סדנאות תיפוף, חוגים והופעות לבתי ספר ותיכונים

הכנה וכתיבת מופעים לבתי ספר, הדרכת קבוצות נגינה, מופעי סוף שנה, לימוד תיפוף, הקשה וקצב לבתי ספר מנגנים, פרויקטים בבתי ספר ותיכונים. חוגים למסגרות חינוך ועוד.

להזמנות ופרטים נוספים 050-651-8658

סגירת תפריט
דילוג לתוכן