הופעות ומופעים לילדים

סביב העולם בעשר אצבעות

סביב העולם בעשר אצבעות הוא מופע קצבי מוזיקלי לילדים וגדולים, המפגיש את הקהל עם זוג אמנים, מוזיקאים יוצרים. ברק כהן וגיא שני. האחד אמן כלי הקשה ומתופף, שמביא לבמה כלי הקשה רבים ומגוונים מכל העולם, השני נגן דיג'רידו (כלי נגינה אוסטרלי שורשי), פאנטם (כלי הקשה מלודי שנוצר בשוויץ, דומה לצלחת מעופפת), וכן שולט בביט בוקס (beatbox- נגינת מקצבים עם הפה), כלי נשיפה ועוד. 

המופע אינטראקטיבי, בשיתוף עם הקהל שמוזמן לתופף על הגוף, לשיר ביחד עם גיא וברק, לענות על חידות ושאלות ובנוסף לעלות לבמה ולנגן ביחד עם האמנים. 

במהלך המופע האמנים ינגנו בדואט, יציגו את הכלים המיוחדים ואת הסגנונות הקשורים לכלים, יעברו בין מדינות ויבשות כמו המזרח התיכון, המדבר, אפריקה, אירופה, אוסטרליה, ארצות הברית, ברזיל ועוד.

בהשתתפות ברק כהן- מתופף ונגן כלי הקשה מקצועי, אמן יוצר ופרפורמר למעלה מ 20- שנים בעל ניסיון רב בהופעות והפעלות לגדולים וקטנים. וגיא שני, נגן רב סגנוני (דיג'רידו, חלילים, פאנטם, כלי הקשה) ואמן ביט בוקס וזמר יוצר מתחום ההיפ- הופ.

החוויה הברזילאית

החוויה הברזילאית הוא מופע לכל הגילאים, קטנים וגדולים. במופע נמציג בפני הקהל את התרבות הברזילאית דרך המוזיקה, הקצב, המקצבים, התופים המיוחדים לברזיל, השירים וכמובן אמנות הלחימה שכבשה את העולם- הקפוארה !

במופע הקהל ירגיש את עוצמת תופי הבטוקדה (תופי הסמבה הברזילאים) מקרוב וילמד את תפקידיהם השונים בבתי הספר לסמבה השונים שמתחרים מדי שנה במצעד המנצחות בקרנבל המפורסם שבריו דה ג'נירו.

במהלך המופע נהפוך את הילדים לבית ספר לסמבה  אחד גדול, והילדים יוכלו להכנס לקצב הסמבה הברזילאי דרך הכפיים, הקול והגוף, כמו כן נלמד את הקהל שיר בסגנון קרנבלי ונבצע אותו בסיום ביחד !

בנוסף הקהל יוכל להתרשם ממופע קפוארה עוצר נשימה של טובי אמני הקפוארה הברזילאים שנמצאים בארץ, יכיר את הכלי הנגינה המיוחדים של הקפוארה ומבין הקהל יבחרו ילדים שינגנו יחד איתנו שיר קפוארה יחד עם הקהל.

*המופע לא כולל רקדניות אך ניתן להוסיף למופע גם רקדניות (בלבוש צנוע וסגור).

המופע "החוויה הברזילאית" מתקיים בהצלחה ברחבי הארץ מזה כ-10 שנים, בבתי ספר, מתנ"סים, אולמות מופעים, פסטיבלים, אירועים קהילתיים ועירוניים, ועוד.

*הכנסו לאתר החדש של Samba Fantasy, הלהקה הברזילאית של ברק כהן להתרשמות נוספת www.sambafantasy.com

 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן