מופעי קרקס ולהטוטנות

הופעות קרקס ולהטוטנות לכל הגילאים-

מחפשים מופע קרקס ולהטוטנות שכולם ידברו עליו?  במלודראם תמצאו את מיטב מופעי הקרקס ומיטב האמנים לאירוע שלכם, מופעי קרקס שמותאמים לבתי ספר, מופעי קרקס ולהטוטנות לקהל גדול וכן לקהל קטן, מופעי קרקס זוגיים ברמה בינלאומית לאירועים גדולים, ליישובים וערים וכן מופעי להטוטנות וקרקס של אמן יחיד שגם לבד מצליח לשבות את לב הקהל ולסחוף אותו אחריו. כל האמנים שאנחנו מציעים מגיעים עם ביטוח, הגברה, תלבושות, ציוד איכותי וניסיון רב שנים והם מהמובילים בתחום בארץ ובעולם ! 

מלודראם- מופעי קרקס לבתי ספר, הופעות וסדנאות להטוטנות ואקרובטיקה, ליצנים, הולכי קביים ומופעי אש

מופעי הקרקס של מלודראם הם מהטובים בארץ והאמנים המופיעים הם מהשורה הראשונה של הלהטוטנים והקרקסנים בארץ ובעולם. מקצועיות, נסיון, מקוריות והנאה זה המוטו שלנו.

מופעי קרקס ואקרובטיקה

מופע קרקס עם אמן בודד בדרך כלל מתאים לקהל קטן של בין 50-100 צופים, אך אם אמן הקרקס בעל ניסיון, מלא כריזמה, סוחף ומרתק הוא יכול להחזיק גם קהל גדול. לקהל גדול יותר של מעל 100 משתתפים מומלץ להזמין מופע קרקס זוגי שבו הקהל רואה אלמנטים ואינטראקציה שיכולים לקרות רק בין שני אמנים, שילוב של להטוטים, אקרובטיקה זוגית, בין אם זאת אקרובטיקה על הקרקע (אקרובאלאנס) או אקרובטיקה אווירית. חשוב מאוד לבדוק עם החברה המספקת את מופע הקרקס שהמופע הוא מופע קרקס בנוי, עם אלמנטים מיוחדים, סיפור, תלבושות ונאמברים ייחודיים. בדרך כלל לקהל קטן האמנים גם מספקים הגברה וכמובן באים עם המוזיקה שמיוחדת לאותו מופע. הקפידו לדאוג לבקש מהאמנים את הביטוח המתאים.

חלק מהמופעים כוללים אקרובטיקה, אקרובטיקה אווירית עוצרת נשימה וכן אקרובאלנאס מרתקת. המופעים באורך 45 דקות בדרך כלל ומשלבים את הקהל לכל אורכו של המופע ובחלקים מסויימים מהמופע משלבים מתנדבים מהקהל באופן פיסי בתוך המופע.

בחלק מהמופעים ניתן לשלב אש בחלק מהמופע, להטוטנות אש הכולל משחק עם כלי אש בגדלים ובצורות שונות, בליעה ויריקת אש, וגם אש אלטרנטיבית, מופע אורות המדמה אש ואיו בו סיכון כלל.

לכל מופע קרקס יש אלמנטים ייחודיים משלו, חלק מהמופעים מתמחים בליצנות ולהטוטנות, וחלק אחר באקרובטיקה ואש.

מופעי אש

במלודראם תוכלו למצוא את מיטב אמני האש בתחום. אמנים בעלי נסיון וכשרון רב. כל אמן אש מביא את הייחודיות שלו עם כלי אש המיוחדים רק לו, להטוטן אש זאת אמנות מיוחדת בפני עצמה ומופע אש מתאים לפתיחה או לשיא של ערב או אירוע. מופעי אש מתאימים במיוחד בחג החנוכה, חג האור, בלג בעומר, חג האש וגם בפורים אך גם ניתן לשלב אמן אש באירועים פרטיים ועסקיים כנאמבר מרשים ועוצר נשימה.

*אמני האש מגיעים עם ביטוח מתאים 


להזמנות ופרטים נוספים 050-651-8658

סגירת תפריט
דילוג לתוכן