סדנאות קפוארה

קפוארה- חוויה קצבית לכל גיל

כן כן כן ! קפוארה זה כיף, שילוב של אמנויות לחימה עם קצב, שירים וריקוד זה שילוב מנצח. אפשר לעשות קפוארה כבר מגיל מאוד צעיר. קפוארה מגיל 3 עם דימויים של חיות ומשחקי קצב, סיפורים וריקודים וגם קפוארה מתקדמת עם טכניקה ברמה גבוהה. הצטרפו לתופעה שכבשה את העולם בסערה-  ק פ ו א רה ! בואו לזוז, לקפוץ, לשיר ולנגן, זה משחרר וזה בריא. לקפוארה יתרונות רבים וטובים, אך איך תדעו אם לא תנסו? צרו קשר לפרטים נוספים ואנחנו מקווים שנתראה בקרוב אצלכם. סדנאות קפוארה מתאימות לימי כיף, ימי גיבוש כיתתיים, כחלק מהפניניג באירועים קהילתיים, מסיבות כיתה, אירועי חברה, ימי הולדת ועוד ועוד. נו… אתם עדיין חושבים? הקפוארה קוראת לכם !

בהדרכת מיטב אמני הקפוארה הברזילאיים - כולם בדרגת אינסטרקטור, קונטרה מסטרה ומסטרה. בעלי נסיון רב שנים בהדרכות, לימוד והופעות בארץ ובעולם. ובהנחיית ברק כהן- מורה לקצב, תיפוף ומוזיקה ששהה ולמד קצב, מוזיקה שורשית ברזילאית ומנהל את הלהקה הברזילאית Samba Fantasy

החוויה הברזילאית

סדנאות קפוארה עם אמנים מברזיל!  הכרות עם אמנות הלחימה שהגיעה מאפריקה לברזיל, הסיפורים, התנועות, הקצב, כלי הנגינה, המוזיקה והשירים. את כל זה תפגשו בסדנאות הקפוארה החוויתיות שלנו, שם תפגשו אמני קפוארה אמיתיים מברזיל, הטובים בארץ ובעולם! 

בואו ללמוד את הג'ינגה, את הבירמבאו, את האטאבקי, האגוגו, הפנדרו  בואו לקפוארה היא מקבלת את כולם באהבה .

להזמנות ופרטים נוספים 050-651-8658

סגירת תפריט
דילוג לתוכן