סדנאות גיבוש לעובדים חברות וארגונים

לצאת מהקופסא

"לצאת מהקופסא" – סדנת תיפוף למנהלים ועובדים. תיפוף וקצב ככלים לתקשורת קבוצתית. 

מטרת הסדנא היא לצאת מהקופסא, משגרת היומיום, לחשוב אחרת ולבחון את המצב דרך משקפיים אחרים. 

מעגל המתופפים מפתח את היצירתיות ויוצר פתיחות אצל המשתתפים. המוסיקה מייצרת אווירה ראשונית של שחרור ומאפשרת למצוא פתרונות פשוטים ויעילים לעובד בחברה.   היצירתיות שבאה לידי ביטוי בסדנא טובה לקבוצה ונותנת לה כוח. בסדנא מתקיימת אווירה של פתיחות וקבלה, השיפוטיות נעלמת ויש  הקשבה ופרגון הדדי.  

בהדרכת ברק כהן- מתופף ונגן כלי הקשה מורה לתיפוף למעלה מ-20 שנים בעל ניסיון רב בהופעות והפעלות לגדולים וקטנים. יצר את ההצגה "בעשר אצבעות" וכתב את אלבום הילדים "קרנבל סביב העולם"

סדנאות תיפוף וקצב למנהלים

מעגל המתופפים מלמד קודם כול שכולנו מדברים בשפה אחת משותפת ושהכול אפשרי כשעובדים כקבוצה אחת. כמו כן במפגש נתחלק לכמה קבוצות ונלמד לנגן מספר מנגינות במקביל, נפתח את "הטיימינג" (תזמון) האישי והקבוצתי וכול קבוצה תרכוש כלים שיעזרו לה לדעת מתי לנגן את החלק שלה. בסופו של דבר כול אחד יצטרך לקחת אחריות על החלק שלו ולייצר את מנגינת החיים שלו שתשתלב בתוצאה הסופית. המטרה לייצר את המנגינה היפה והטובה ביותר. מה שנפלא במעגל המתופפים שגם בלי ידע מוקדם, ניסיון או אפילו כישרון אפשר ליצור מנגינה יפה בעזרת רצון, אמונה ומוטיבציה פנימית.  בסופו של דבר מעגל מתופפים טוב הוא גם כיף גדול וכיף הוא אלמנט שמשפיע על ביצועים בעבודה ויוצר מוטיבציה ורמת השקעה ומחויבות גבוהה מאוד. 

סדנאות גיבוש לעובדים וחברות

סדנאות למנהלים, ארגונים, חברות וועדי עובדים 

ימי וערבי גיבוש לחברות, סדנה חוויתית למנהלים ועובדים. 

להזמנות ופרטים נוספים 050-651-8658

סגירת תפריט
דילוג לתוכן