אודות מלודראם

melodrums@4x

melody&drum

מלודראם התחילה את פעילותה בשנת 2004 והוקמה על ידי ברק כהן, מתופף, נגן כלי הקשה ומוזיקאי יוצר לקטנים וגדולים. MELODRUM היא שילוב של melody, drum ו- drama שלושה אלמנטים שיוצרים ביחד מוסיקה מרגשת.
ברק החל לתופף ולהקיש כבר מגיל צעיר, למד בבית הספר לתופים "down beat" עם המורה האגדי דיוויד ריץ' ושמיל עובדיה ז"ל. בשנת 2001 למד בביה"ס לג'אז ומוזיקה קלה רימון ברמת השרון והיה תלמידו של איתן איצקוביץ', רוני הולן ועוד רבים וטובים.
במקביל החל לחקור מקצבים ותרבויות שונים, טס לברזיל ולמד סמבה וקפוארה, שהה במחיצת אינדיאנים, למד עם מאסטרים אפריקאים שונים ביניהם פאמודו קונטה "המלודיסט", ממדי קייטה הידוע, סידיקי קמרה ועוד. במקביל ניגן והופיע באירועים, הופעות ופסטיבלים עם זמרת הלדינו אנדלה ניר, הלהקה האפריקאית "גונגומה", זמר הרגאי טוני ריי, להקת "השחקים" ועוד.
בשנת 2005 ברק חזר לשורשים המצריים שלו והחל ללמוד את שורשי הקצב הערבי והמקצבים הים תיכוניים ולמד דרבוקה עם המאסטרו סאלח היבי והוא שותף למופע "סביב המדינה ב-50 דקות" עם הזמרת אורנה פרץ, סאלח היבי והקלידן מועין שהיב.
ברק מנגן ומנהל הרכבים שונים לאירועים ומופעים וביניהם הלהקה הברזילאית "samba fantasy", ההרכב האתני "baharat groove", הרכבי ג'אז וכו'. אחרי שירותו הצבאי עבד כמוכר ברשת חנויות המוסיקה super zeus ושימש תקופה כאחראי על המחלקה הישראלית ברשת tower records, עבד כנער במה בפסיטבל הג'אז באילת ולימד תיפוף וכלי הקשה בבתי ספר ומרכזי מוסיקה ברחבי הארץ ( בי"ס אילנות בת"א, קרית חינוך-תיכון דרור בתל מונד, בי"ס גפנים בבקעת הירדן, מרכז המוסיקה ברעות, מרכז שטיינברג בחולון ועוד ועוד), בשנת 2008 היה המנהל המוזיקלי של יריד אביב בהרצליה מטעם ג'קי בכר הפקות ובמשך כארבעה חודשים ניהל את מתחם המוזיקה ביריד. בשנת 2010 היה אחראי על ההופעות והסדנאות בפסטיבל דרום אמריקה בחבל הבשור, בשנת 2011 הפיק את אירועי הפשפשוק והיה אחראי על ההרכבים והאמנים השונים במתחם.
מלודראם משתפת פעולה בקידום מכירות של מוצרים וקמפיינים שונים (אל על- טיסה ישירה לדרום אמריקה, קפה עלית, פוסטינור, תוכנית גולסטאר ועוד).

תחומי פעילות

בהדרכת ברק כהן- מתופף ונגן כלי הקשה מורה לתיפוף למעלה מ-18 שנים בעל ניסיון רב בהופעות והפעלות לגדולים וקטנים. יצר את ההצגה "בעשר אצבעות" וכתב את אלבום הילדים "קרנבל סביב העולם"

סגירת תפריט
דילוג לתוכן