מעגל מתופפים

מתופפים לאירועים

מעגל המתופפים מחזיר "עטרה ליושנה" ומביא את המנהג העתיק של התיפוף הטקסי את לב האירוע או השמחה המשפחתית. בעבר להקת מתופפים נהגה ללוות כול אירוע משמעותי בחיי האדם מרגע לידתו והייתה מעורבת בחיי הקהילה בכול הטקסים החשובים שכוללים יציאה וחזרה מקרב, חזרה מציד, כשהעונה הייתה מתחלפת וכו'. כיום אנו רואים את המתופפים, שבד"כ לובשים לבן ומצוידים בשופרות, לוקחים חלק בשמחה ומלווים את החתן והכלה אל החופה, את בר המצווה אל  מעמד הר סיני, מפתיעים את האורחים ברחבת הריקודים ומקפיצים את כולם לרקוד ללא מעצורים.

 מעגל המתופפים מבית מלודראם עם וותק של למעלה מ-20 שנים בתחום, יעשיר את האירוע שלכם בהמון קצב ויכניס לו הרבה שימחה ונשמה. המתופפים של מלודראם ישמחו להוביל את החתן והכלה אל החופה בתקיעות שופר, קטע מוסיקלי מרגש ובתיפוף ושירה בלתי נשכחים. גם נתרגש ביחד אתכם ברגע שבירת הכוס ונדאג שכולם ישמעו את זה. לאחר מכן יהיה לנו הכבוד להכניס אתכם אל האולם בתהלוכה אוריינטלית מרגשת ולהכריז על תחילת השמחה ובהמשך להשתלב בתוך החגיגה, להרים את האורחים על הרגליים ולהכניס לאירוע קצב ונשמה מכול הלב בפריצות אל לב קהל הרוקדים והחוגגים עם התופים, להשתלב עם התקליטן ולהפתיע את כולם.

נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם מעגל מתופפים ולהקת מתופפים ברמה הגבוהה ביותר שתוכלו למצוא, אנחנו כאן בשביל לתרום להצלחה של החגיגה שלכם ולהפוך אותה לחוויה בלתי נשכחת עבורכם ועבור האורחים שלכם. מעגל מתופפים מתאים ומומלץ בחום לחתונות, בר מצווה, בת מצווה, ברית, בריתה, טקס חינה, מסיבת רווקים, מסיבת רווקות, יום הולדת, יום גיבוש, יום כיף וכול שמחה אחרת.

 מעגל מתופפים לחתונה מלווה את החתן והכלה במהלך השמחה החל מטקס החופה ועד לרחבת הריקודים, שם משתלבים המתופפים בחגיגה ומקפיצים את האורחים. ליווי הזוג לחופה מתבצע עם תופים ושופרות כאשר ההליכה לחופה מתחילה בתקיעת שופרות מפתיעה ומרגשת ולאחריה ליווי החתן והכלה על-ידי המתופפים בקטע תיפוף שמח, הכולל שירי חתונה והילולה בשיתוף האורחים. לאחר טקס החופה ושבירת הכוס מתחילה ההילולה והמתופפים מצטרפים לחגיגה ומשתלבים בין קהל המברכים.                                                                           

הכניסה אל האולם מרגשת לא פחות ולכן אל אולם השמחות יכנס הזוג הטרי בליווי מעגל המתופפים עם המון קצב ושמחה המבשרים על תחילת ההילולה. במהלך הערב יפרצו המתופפים אל רחבת הריקודים וישתלבו בין הרוקדים עם התופים במטרה להלהיב ולהקפיץ  אותם ללא גבולות. כמו כן מעגל המתופפים ייתן קטעי סולו עוצרי נשימה במהלך האירוע בכדי להכניס רוח חדשה ורעננה להמשך השמחה וידאגו שכולם ירקדו וישמחו. 

נשמח לתאם אתכם תוכנית במיוחד לאירוע שלכם. התקשרו והזמינו את מעגל המתופפים של מלודראם לאירוע שלכם ותזכו לחוויה של פעם בחיים, כי אם כבר מעגל מתופפים אז שיהיה ברמה אחרת, שכמוה עוד לא ראיתם ושמעתם. 

בניהולו של ברק כהן- מתופף ונגן כלי הקשה מורה לתיפוף למעלה מ-20 שנים בעל ניסיון רב בהופעות ואירועים. מעגלי המתופפים של מלודראם משמחים אנשים משנת 2001. מקצועיות, כשרון, אהבה ושמחה בכל אירוע.

מתופפים לבר מצווה

מעגל מתופפים לבר מצווה, בת מצווה כולל ליווי של בר המצווה או בת המצווה אל האולם עם תופים ושופרות, ליווי במהלך טקס הנרות והובלה אל רחבת הריקודים עם להקת מתופפים שתרים את כולם על הרגליים. במהלך השמחה המתופפים יפרצו מפעם לפעם אל רחבת הריקודים ויתופפו על גבי המוסיקה שינגן התקליטן, מעגל המתופפים ישתלב בין הקהל והרוקדים ויכניס בכולם קצב ושמחה שלא ישאיר אף-אחד אדיש.
כמו כן, מעגל המתופפים יפתיע את האורחים בהופעת תיפוף סולו במהלך הערב שיעיר את כולם מחדש ויכניס לכולם אנרגיה להמשך השמחה.
במהלך השמחה ישנה אפשרות לקיים מעגל תופים מודרך לאורחים שבו המשתתפים יקבלו תופים בגדלים שונים ויחד כולם נתופף נשיר ונרקוד במטרה לגבש ולאחד בין החוגגים קטנים וגדולים ולשמוח בצורה נוספת שתתרום לאירוע.                                                                                                                                                     

מעגל מתופפים בכותל

 מעגל מתופפים המלווה את חתן הבר-מצווה לכותל מומלץ ביותר בכדי להפוך את המאורע הקדוש והייחודי הזה לבלתי נשכח. מעגל המתופפים עוטף את המשפחה המלווה את בר-המצווה אל הכותל בהרבה נשמה וקצב ומוסיף לרגעים המיוחדים והמרגשים האלה בתיפוף ושירי בר-מצווה,

שירי הילולה ושירי ירושלים. יחד אתכם נלווה את בר המצווה אל הכותל בהרבה אהבה, שמחה ומנגינה. אחרי תקיעות השופר נשיר בשמחה יחד אתכם שירים מהמקורות, שאותם נלווה בתיפוף מרגש ונצעד בתהלוכה ססגונית אל עבר הכותל. בנוסף ניתן לשלב אל מעגל המתופפים נגן זורנה (כלי נשיפה מעץ שמפיק צליל חזק, מיוחד לטקסים מסורתיים) שיצטרף אל ההילולה וינגן מנגינות ומחרוזות שמחות שמתאימות למעמד המיוחד והבלתי נשכח הזה.

מתופפים ושופרות לאירועים

במלודראם תוכלו למצוא את מיטב המתופפים שישמחו לקחת חלק באירוע שלכם, כל נגן הוא מקצוען ויודע לנגן גם על שופר ברמה אחרת. אנחנו מלווים טקסים רשמים, פסטיבלים, אירועים רשמיים, תהלוכות, תהלוכת הכנסת ספר תורה, תהלוכות לליווי בתי ספר, עדלאידות ועוד.

להזמנות ופרטים נוספים 050-651-8658

סגירת תפריט
דילוג לתוכן